LEASING OPERACYJNY I FINANSOWY

LEASING

 

Leasing operacyjny – to szybki, tani leasing samochodów nowych, używanych, do i powyżej 3,5tony, maszyn i urządzeń, oprogramowania, IT. W ofercie posiadamy kompleksowy leasing samochodowy dla firm oraz osób prywatnych.

Leasing finansowy – dość zasadniczo różni się od operacyjnego. W tym przypadku zaledwie część raty wchodzi w skład kosztu uzyskania przychodu leasingobiorcy. Wiąże się to z tym, że podatek VAT płacimy w całości wraz z pierwszą ratą, a po wygaśnięciu umowy nie wykupujemy przedmiotu, ponieważ automatycznie stajemy się jego właścicielem.

Leasing zwrotny – ma na celu poprawę płynności finansowej przedsiębiorstwa i uwolnienie zamrożonych środków finansowych. Leasingobiorca odsprzedaje swój majątek leasingodawcy, a następnie korzysta z niego na podstawie umowy leasingu.

W naszej ofercie posiadamy także leasing przez Internet oraz kredyt i pożyczkę samochodową.

 

LEASING SAMOCHODOWY AUTA

W naszej ofercie znajduje się kompleksowy leasing samochodowy aut nowych oraz używanych. Leasing samochodów osobowych, dostawczych oraz ciężarowych. Załatwimy za Państwa wszelkie formalności związane zarówno z samym leasingiem, jak i ubezpieczeniem wybranego auta.

Swoją działalnością obejmujemy przede wszystkim Trójmiasto (Gdańsk, Sopot, Gdynia) oraz Małe Trójmiasto Kaszubskie (Rumia, Reda, Wejherowo) oraz okoliczne miejscowości w rejonie województwa pomorskiego.