O NAS

MultiLease jest firmą specjalizującą się w profesjonalnej obsłudze osób indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Działamy w zakresie leasingów oraz kredytów na zakup środków trwałych. Jesteśmy wykwalifikowanym zespołem doradców, którzy dopasują się indywidualnie do Twoich potrzeb.

Przedmiotem finansowania mogą być samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe – nowe i używane, motocykle, skutery, quady, przyczepy, naczepy, ciągniki rolnicze, pojazdy specjalistyczne typu przyczepy campingowe, wywrotki, autobusy, karetki jak również nietypowe przedmioty leasingu takie jak meble, nieruchomości, elektrownie wiatrowe, samoloty itp.

Zajmujemy się kompleksową obsługą naszych Klientów. Oferujemy pełen zakres usług finansowych: leasing, kredyt, ubezpieczenia. Integralnym elementem naszej współpracy jest przedstawienie i dopasowanie oferty dla Klienta, przyjęcie wniosku, przygotowanie i podpisanie umów, uruchomienie środków finansowych. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z zakupem środka trwałego.